| bzSteFaN a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3 simplu si vreau sa stiu daca este o aplicatie pentru android pe google play care sa inregistreze desktop-ul atunci cand sunt pe un joc?
Daca stie cineva o aplicatie care sa faca sa-i spunem un demo pe telefon atunci cand te joci pe diferite jocuri asi fi foarte recunoscator daca mi-ati lasa un nume(al aplicatiei respective, asta daca exista una) Dau fuda pentru cel care imi da aplicatiea care sa mearga(o sa o testez inainte sa dau fuda!)

Toate cele bun!

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Cauta Mobizen.

1 răspuns:
| bzSteFaN explică:

Mersi, foarte buna aplicatia!