| Cduncfujndf a întrebat:

Am văzut că nu am mai pus nimeni întrebarea asta de mult și voiam să aflu dacă părerile s-au schimbat până în vara lui 2019.
Deci, ce părere aveți despre LGBT?

Răspuns Câştigător
| Vikaa a răspuns:

Sunt pro, fiecare are dreptul la libertate, fiecare merita lasat sa aleaga sa iubeasca pe cine vrea.

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Am o problemă doar cu ăia care-și construiesc întreaga existență în juru faptului că-s gay. dacă cunosc o persoană care e ok și nu ți-ai da seama că e gay, sau eventual poți bănui da nimic exagerat, n-am absolut nicio problemă.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mi-e milă de handicapați, dar nu când fac defilare pe stradă cu curcu beu.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu ma intereseaza catusi de putin big grin Deci nu sunt nici pro nici contra, daca ar fi sa raspund in cei doi termeni pe care "colegele" mele l-au folosit mai sus.

| Andreeush a răspuns:

Sunt neutră, nu mă interesează ce faci ei cu viața lor.

| Eireann a răspuns:

Dreputurile omului nu sunt optionale - trebuie sa fie egale pentru toti. Aici este inclus dreptul la viata privata si dreptul de a iti impartit viata cu cine iti doresti.

| Justme1997 a răspuns:

Sunt pro

| Vikaa a răspuns:

Dar oricum, asteapta homofobii sa-ti raspunda la intrebare, inca nu s-au trezit.

| Clytia a răspuns:

Sunt pro, chiar dacă nu fac parte din această comunitate.

| Lion56 a răspuns:

Chiar nu ma intereseaza, nimeni de fapt nu le-ar avea treaba daca ar sta la locul lor fara sa faca defilari in curu gol si sa impuna legi contrare libertatii majoritatii. Adica cei care inteleg ca nu intereseaza pe nimeni ca esti tu homo, eu cand ma prezint nu spun "Buna sunt Lion, sunt hetero si sunt victima societatii care nu ma accepta".
Nu am absolut nimic cu cei care stau in banca lor ca orice cetatean normal, fa ce vrei, iubeste-te cu televizorul daca vrei, transforma-ti specia in vaca, si taci.
Ce cred eu personal e ca au o problema psihica cu care insa pot trai relativ normal.