| Ropidox a întrebat:

Anul acesta am intrat la liceu, deci sunt boboc.Si se apropie cu repeziciune inceputul anului scolar, si trebuie sa imi cumpar de imbracat pentru acest an. Si nu stiu ce, avand in vedere ca am auzit ca in prima saptamana se face "parada modei" la scoala.Astept raspunsuri. Cele mai bune idei, Fundita!

Răspuns Câştigător
| Lola_6438 a răspuns:

Si eu sunt in a 9-a si ma inspaimanta ideea de liceanca. x_x se zice ca anii de liceu sunt cei mai frumosi, da si grei cred eu. eu nu m-am gandit inca la imbracaminte. Ceea ce conteaza acum sunt colegii, profesorii. Si sa stii, conteaza mai mult cum esti pe dinauntru decat pe dinafara. Oricum, cred ca majoritatea baietilor o sa fie in blugi, o camasa ceva.banuiesc. In prima zi, cu totii suntem mai frumos imbracati, dar dupa nu mai conteaza asa mult, oricum, ceva sport ar fi solutia. big grin Blugi, Tenisi/skateri, tricou sau hanorac. Parerea mea. devil
Un an fain si rezultate cat mai bune.smug

2 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Fii original si nu incerca sa imiti stilul vestimentar al nimanui. Imbraca-te cat mai lejer, la scoala te duci sa inveti si sa-ti faci prieteni, nu sa arati cat de la moda esti.

| ank a răspuns:

Prea multe intrebari de asteastraight face

nu vrei sa ti spunem si ce chilotei sa porti?
big grin