| laurentiu345345234 a întrebat:

anul acesta termin clasa a 8-a si vreau si eu sa stiu la ce liceu trebuie sa merg am aflat de un servici de 6 ore pe zi in armata cu comunicatii adica sa stabilesc legaturi cu alte baze sau ceva de genul asa cred ca liceu trebuei sa urmez ce profil dau funda!

4 răspunsuri:
| Snowfall a răspuns:

Probabil ar trebui sa dai la Academia Militara daca doresti acel "servici". Pentru a intra la Academia Militara ai nevoie de forma fizica buna si aptitudini sportive. Ai putea sa incerci la un liceu sportiv sau la unul normal dar sa faci pregatire sportiva in clasa a 12a. Sper ca te-am ajutat, nu am prea multe informatii in domeniu acesta.

Răspuns utilizator avertizat
| JJ16 a răspuns:

Fa liceul.

Răspuns utilizator avertizat