| Condrache_Marian_1989 a întrebat:

as avea nevoie de un șampon pentru mătreață pentru mine, am 19 ani și efectiv am încercat mai multe feluri de șampon și fără niciun efect. Am încercat și metode gen cu spirt sau urzica fara niciun rezultat asa ca îmi poate recomanda un șampon sau o alta varianta?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Incearca samponul anti-matreata de la Vichy, te asigur ca o sa dea rezultate. Este el mai scump ce e drept, dar isi face efectul. Poti sa il gasesti in farmacii.

Sau pot sa dai comanda pe internet, de exemplu aici:
https://www.emag.ro/......DP1WGMBBM/

Sa alegi in functie de tipul tau de par, dar poti sa te orientezi spre cel pe care ti l-am trimis, cel cu continut de culoare galben.

Bafta si seara frumoasa in continuare! ^_^

2 răspunsuri:
| Whitesnake99 a răspuns:

Node G pentru par gras (verde) in farmacii. Scump dar isi face treaba