| anonimul0826 a întrebat:

as dori s amerg sa pariez la pariuri sportive am 18 ani n-am fost nici odata intro casa de pariuri sportive si dacas intra in momentul asta nas sti ce s afac as dori cei care ati mai fost si ati mai pariat sa-mi explicati cum pariez deci cam cear trebui sa fac de la intrare in casa si pana la iesire si daca trebuie sa platesk vreo taxa ceva cei spun doamnei de al casa etc dau fundoi la cel care imi da informati utile

3 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

In orice casa de pariuri ai intra ar trebui sa gasesti foite, pixuri, si oferta cu pariurile printata pe foi. Intri, iei o foita, un pix/creion si-ti notezi pariurile pe aceasta dupa care te duci la doamna de la ghiseu, ii intinzi foita si ii precizezi suma pe care iti doresti sa o plasezi.

| Radamel a răspuns:

Bun. Daca in judetul tau exista BETCAFEARENA 1X2, intra pe site-ul www.betcafearena.ro, dai la pariuri sportive, fotbal sau alte sporturi. Alegi ziua de sus sau din dreapta tara.
Dai pe ce doresti sa pariezi, 1 x sau 2 insemnand echipa gazda castiga, egal sau echipa oaspete inscrie si dai pe care doresti si crezi.In acelasi moment in dreapta va aparea un chenar cu suma pariata, cota, jocurile ce le-ai pus si castigul. Dupa ce crezi ca termini, dai pe generare cod. Scrii codul pe o foaie sau telefon, mergi la sediul betcafearena, mergi la ghiseu si zici:
-Am facut un cod si il dictezi apoi ii dai suma pariata.
Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| anonimul0826 explică (pentru Radamel):

Si ii zic aleia am facut pariul pe site si mi-a dat codul acesta sau cum?/