| anonim_4396 a întrebat:

as dori sa stiu daca fumatul pe gura adica tragi fumul in gura il tii putin si ii dai drumul imediat afecteaza circulatia sangelui va rog frumos vreau raspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| Scriitoarea a răspuns:

Orice fel de fumat afecteaza organismul, doar e introdus in organism, chiar si pentru cateva secunde.Deci, oricum am fuma, tot rau ne face. Funda?

3 răspunsuri:
| DBlack a răspuns:

Daca nu tragi in tine, sunt multe sanse sa faci cancer. cel mai bine este sa tragi in tine. daca tu vrei sa te apuci de fumat, ei pe un prieten/amic/prietena/amica. care stii ca fumeaza de cateva luni bune, si il/o pui sa te invete. tragi fum, tragi in piept, dai afara. ce este naspa, este ca un timp, o sa te ia o ameteala... laughing)

| Deea2011 a răspuns:

Daca faci asa nu afecteaza circulatia sangelui ci glanda tiroida si e relativ grav. Poti face cancer. Mai ok e sa tragi in tine

| bogdan33_1825 a răspuns:

Din cate am auzit nu dar nu stiu nimic sigur mai asteapta raspunsuri!