| ChivuA a întrebat:

as dori sa va intreb ce telefon ar fi bine sa imi iau avand in vedere ca am la dispozitie max 300Euro, ma gandeam la un HTC Wildfire sau Blackberry dar nu sunt inca sigur, asa ca as dori niste pareri de la voi si cu alte telefoane daca se poate... specific ca vreau sa iau telefonul la liber.

4 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Eu zic sa-ti iei ceva cu android.

| Joky a răspuns:

Ce zici de HTC Wildfire S. Eu asta mi-l iau la sfarsitul lunii. La liber e 260 de euro

| Joky a răspuns:

Diferenta dintre cele doua telefoane este facuta de rezolutie in general dar mai sunt si performantele.

| ChivuA explică:

Si care e diferenta dintre HTC wildfire si wildfire S?