| VasileMoldova a întrebat:

As vrea la primavara sa-mi iau un Samsung Galaxy J7 (2017). Ce parere aveti. E bun. Si in principal se descarca repede bateria. Vreau parerile voastre.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine iti iei a5 2017, si eu am ales dintre j7 si a5, pentru ca...

A5 rezista la apa (oarecum), ai 32gb memorie (pe j7 aveai 16), are camera mai buna si pe fata si pe spate si a5 arata mai bine, eu asa cred.

| Giozy a răspuns:

Este bun telefonul, chiar mai bun decât versiunea precedentă, procesor bun, placă video bună, se descarcă greu și îl poți pune în economisire baterie pe medium și bateria va ține mai mult. Ce pot spune, să te bucuri de el.