| Emily2207 a întrebat:

happy Aș vrea să cumpăr niște haine de pe un site străin unde se plăteste în dolari si chestia e că singura mea posibilitate de a plăti e în lei șiiiii....HABAR N-AM DACĂ VA MERGE.
Iar intrebarea mea e daca pot sa plătesc in lei bineînțeles.
Am văzut că pot avea opțiunea de a plăti comanda la livrare si cum am spus, habar n-am dacă o să meargă să plătesc in lei.
Deci..any ideas?

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

De obicei, cand platesti cu cardul, se face automat conversia din lei in moneda in care o sa platesti.
Cel putin eu asa patesc eu cand comand de pe aliexpresslaughing