| anonim_4396 a întrebat:

, As vrea sa ii cumpar prietenei mele de ziua ei un buchet de trandafiri, 14 mov si 1 alb, si un inel, problema este ca nu stiu ce marime sa-i iau inelul... nu stiu cum sa-mi dau seama. funda

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TiffanyღBJ a răspuns:

Prietenul meu a facut asa: eram impreuna la o cafea si el ma tinea de mana; mi-a zis "ce parere ai avea daca as purta inel?" si "in joaca" mi-a luat un inel pe care il purtam si l-a pus pe degetul lui si l-a tinut un pic, apoi mi l-a dat inapoi.
Pe moment nu mi-am dat seama, dar cand a venit cu inelul am facut legaturawinking