| unsimplubaiat123 a întrebat:

Salut TPU! As vrea sa imi cumpar un G-Shock 6900. Mi se pare cea mai frumoasa silueta de G-Shock. Imi puteti spune daca acest ceas ar da bine si pe cineva cu o incheietura mai mica (15, 5 cm in diametru mai exact)? Stiu ca in general aceste ceasuri oricum sunt facute sa fie mari.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ceas mare pe o încheietură mică o vor face să pară și mai mică și deci un aspect firav. Dar poate nu te interesează prea tare.