| Stephsweet a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu niste idei de jocuri pentru o petrecere. Totul se desfasoara intr-o camera de 500x275cm. Nu e prea mult loc. E o petrecere cu fete si baieti. Vreau ceva idei de jocuri pentru petreceri. As vrea sa fie perfect. Sa-mi spuneti orice joc in afara de karaoke. Poate fi legat de computer. happy

3 răspunsuri:
| firstb a răspuns:

Pai. adevar sau provocare... spre exemplu. hmm. sau. cand dansati sa aveti o lamaie sau o portocala lipita de frunte. iar perechea care o scapa. are o pedeapsa?

| mentalica a răspuns (pentru mariatina):

Super tare site-ul! Are multe jocuri dragute de care nici nu stiam. Am zis "multe", nu unul-doua. ^^