| Adyy123 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cum puteti, am apelat la voi pentru ca poate voi ati mai trecut prin situatii de-astea si stiti. Mereu cand incerc sa ma combin cu o fata, ea spune ca ma place putin, dar ma respinge. De un an am tot tinut-o asa, si nu stiu cum sa fac. Sfaturi?puppy dog eyes Pls. Daca mi se pare un raspuns bun,

Răspuns Câştigător
| perryornitorinca a răspuns:

La cum arati (daca asta e poza ta) nu inteleg dc te.au refuzat.sincer. happy

1 răspuns:
| Stuff a răspuns:

Uite sunt doua posibilitati ori sa te placa si sa fie prea timida sau sa nu de placa o astepti de prea mult timp si cred ca momentul sa o faci geloasa toate fetele sutem cam la fel si daca tine la tine o sa functineze acum cam prin asta am trecut si eu azi poti sa imi citesti poveste si intrebarea de la categoria dragoste si sex