| gabrieloss98 a întrebat:

Salut TPU,as vrea sa ma apuc sa citesc o carte, mai precis Jurnalul unui pusti, cum vi se pare? Mai dati-mi exemple de carti interesante.

3 răspunsuri:
| Teardrop a răspuns:

Am încercat sp citesc Jurnalul unui Puşti. Mărturisesc că mi s-a părut o mare, mare tâmpenie.

Dar, desigur, gusturile sunt împărţite.
Te-aş putea face zeci de recomandări. Trebuie doar să-mi zici ce-ţi place.

| diana99999 a răspuns:

Desi sunt fata, am citit sui eu cartea si este superwinking eu iti recomand si insemnarile unei pustoaice, daca vrei sa fie gen jurnalul unui pusti

Răspuns utilizator avertizat