| Nahman a întrebat:

as vrea sa merg la mare cu prietena mea(16 ani) si ma intrebam daca poate cineva sa-mi faca un calcul cam cat ar costa 5 zile(sa spunem Eforie) cu masa, cazare, bilete si orice etc.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ibaal a răspuns:

E mai scump in vara. Insa, tu suna si intereseaza-te de pe-acum, poate iti dau vreun discount daca faci rezervare din timp. Totusi vorbesti de Eforie, nu de Mamaia si e mai ieftina cazarea happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

~1200-1500

| ibaal a răspuns:

Depinde unde stati. Suna si tu pe la pensiuni, hoteluri sa-ti zica. Vrei acum sau in sezon? Conteaza mult.
Bilete!? ...bilete de unde!?

| Nahman explică (pentru ibaal):

Prin iulie-august

| ibaal a răspuns (pentru Nahman):

E mai scump in vara. Insa, tu suna si intereseaza-te de pe-acum, poate iti dau vreun discount daca faci rezervare din timp. Totusi vorbesti de Eforie, nu de Mamaia si e mai ieftina cazarea happy