| Socherboom10 a întrebat:

As vrea sa-mi achitionez Spotify Premium dar am nevoie de card, eu din pacate nu am unul, insa mama are. Am rugat-o sa mi-l dea pe al ei, dar nu vrea sa mi-l dea deoarece crede ca poate fi sparta baza de date a celor de la spotify de catre hackeri si sa-i fie furate datele de la card si chestii de genul acesta. Ceva sfaturi ca s-o conving ca nu se va intampla nimic? Ceva raspuns?
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

Cati ani ai?
o sa iti spun adevarul, kit ca maica-ta o sa ma alerge cu matura dupa aia:

maica-ta nu vrea sa arunce cu banii pe o PROSTIE ca spotify PREMIUM, doar ca sa poti da skip-uri la melodii si sa nu te chinui sa le iei de pe utube (de unde se pot lua binemercic cu programe, aplicatii sau chiar site-uri care salveaza ca mp3)

deci, lasa-o balta ca spotify PREMIUM nu merita... si merge destul de bine nepremium