| JamesWatson a întrebat:

Aș vrea să știu dacă cineva te etichetează pe Facebook într-o postarea si tu o ștergi, persoanei respective îi apare ca ai șters etichetarea? Adică nu îti mai apare acolo la profil?
Multumesc

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu primește notificare dacă tu îți ștergi eticheta/numele. Iar dacă a etichetat o mulțime de persoane, nici măcar nu va observa că numele tău nu mai e printre ele.

N-am inteles de ce ai pus semnul întrebării după "mulțumesc"...

| JamesWatson explică (pentru floresdemayo):

Multumesc. Am vrut să pun un emoji, dor că atunci când l am pus din bara de emoji eu apare așa.

| floresdemayo a răspuns (pentru JamesWatson):

Da, inteleg, înseamnă că ai trimis de pe telefon, fiindca emoticoanele de acolo dau alte rezultate pe aici.

| JamesWatson explică (pentru floresdemayo):

Da

| Andreeush a răspuns:

Nu primește nici o notificare.