| BitKode a întrebat:

As vrea sa tin dieta dukan deoarece m-am ingrasat cam mult, daca as tine aceasta dieta, fac toate etapele, slabesc? Si daca da faza cu proteinele pe tot restul vietii, timp de o zi pe saptamana, care e faza, daca nu mai mananci proteine atunci te ingrasi la loc? Multumesc.

4 răspunsuri:
| roxanamariaa a răspuns:

Stiu o persoana care a tinut aceasta dieta, gasita pe internet iar dupa ce a trecut la ultima etapa s-a ingrasat la loc happy
Nu e facuta pentru toate organismele.
Cel mai bine ar fi sa mergi la un medic nutritionisthappy

| BitKode explică (pentru roxanamariaa):

Mersi pentru sfat! O sa merg la un medic, am mai citit pe net, si am vazut ca unii oameni s-au imbolnavit.Mai bine nu risc! happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru BitKode):

E chiar asa de greu sa mananci sanatos si sa faci sport?

| andreeaaa0123 a răspuns:

Ca sa slabesti mai bine ai slabi sanatos si fara risc de imbolnavire. O alimentatie corespunzatoare si sport te va ajuta mult.