| HappyDreaM a întrebat:

As vrea si eu cateva melodii De dragoste Gen Indiferent feat bebbe -Te iubesc link: http://www.youtube.com/watch?v=dRXw3BHipEI Dar mai multe Care imi da melodiile ce nu le stiu primeste funda dar vreau sa puneti cat mai multe mersi

1 răspuns:
| zuzapitika a răspuns:

One Direction - Gotta Be You; One Direction - What Makes You Beautiful; Chriss (JustUs) - Suflet Cald Aproape; Bling feat Chriss ( JustUs ) - Magia ta; Chriss(Justus) ft. RaGaZzO - Candva; Basty - Te Iubesc; Chriss feat. Allexandra - Ultimu' vers; Chriss - Anotimp uitat de timp; Chriss (JustUs) - O Poza cu Noi; RaGaZzO & SyaBllo - As Alerga ft Chriss; Jasmine - Da-mi dragostea...