| AllexXtreme a întrebat:

aseară am visat foarte urat, eram cu iubitul meu în camera ne jucam amândoi pe telefoane, el a plecat pana la baie, eu am luat telefonul meu l-am deblocat și dintr-o data am auzit un sunet ciudat de la o persoana malefica, un sunet gros de râs, și era bezna în camera nu vedeam nimic și mi-a pus mana la gura nu aveam aer sa respir și am țipat și m-a trezit iubitul meu din vis îmi bătea inima foarte tare și a zis ca tipam. Ce poate sa însemne asta?

Răspuns Câştigător
| Gabriel2424 a răspuns:

Nu trebuie interpretat fiecare vis, este decat un cosmar nu este ceva semnificativ pentru viata ta.

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Se numeste paralizie in somn, cauta si citeste

| AllexXtreme explică (pentru Adry05):

Cum paralizie dacă visam, și era atât de real visul

| Adry05 a răspuns (pentru AllexXtreme):

N-auzi ca asa se numeste fenomu? Ti-am zis sa cauti sa citesti

| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca ai luat telefonul tau. Trebuia sa il iei pe al lui. Atentie la ce ai scris.

| Andreeush a răspuns:

A fost un coșmar.
Nu neapărat trebuie să te gândești că te înșeală prietenul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ti-e frica ca cineva sa nu intervina in relatia voastra.
Ai avut ceva probleme pe tema asta? de curand?

| AllexXtreme explică (pentru anonim_4396):

Câteodată da îmi e frica dar știu ca nu se va întâmpla...

| JustMeDeea2019 a răspuns:

Voi și în realitate când sunteți într-o cameră tot așa stați și doar vă jucați pe telefoane? Dacă e așa interpretare visului e destul de clară: are amantă laughing

| AllexXtreme explică (pentru JustMeDeea2019):

Ai înțeles greșit, eu sunt măritată, iubitul meu m-a trezit din vis ca făceam urat și ii mulțumesc ca m-a trezit, ca era o persoana malefica va ținea mana la gura mea

| DevilRock a răspuns:

Ai visat urat si ai impresia ca te inseala?