| anonim_4396 a întrebat:

aseara am visat un vis pe care l-am mai visat de 2 ori de ceva vreme. Este vorba de un vis in care este implicata o fata care ma stiu cu ea de la inceputul anului acesta numai ca aceasta locuieste in alt judet. De atunci tot tinem legatura zi de zi pe video call-uri mesaje video, etc. Faza este ca in aceste vise eu tot incerc sa ma duc la ea sa o vizitez insa niciodata in aceste 3 vise n-am reusit. Oare de ce? I-am si spus ca poate nu reusesc sa duc visul asta pana la capat pentru ca nu ne-am vazut in real pana acum, insa urmeaza sa se intample de-a-devaratelea. Ofer funda la raspunsuri se ajutor si fara misto. Multumesc

2 răspunsuri:
| Cannibal a răspuns:

Posibil ca tu într-un mod inconștient să-ți dorești mai mult precum să aveți o relație, sau să vă întâlniți sau poate ai doar o părere de rău pentru simplul fapt că nu mai țineți legătura, că nu mai vorbiți. Și atunci e normal ca aceste gânduri inconștiente să apară în vis.

| rovion a răspuns:

Este posibil sã-ţi doreşti foarte mult sã te vezi cu ea!