| kidDu_6567 a întrebat:

Astazi am fost la strand si cand m-am intors si m-am uitat in oglinda. Eram si rosu si bronzat.`.

Ce-as putea face sa scap si de roseata si de bronz?

p.s. : Am mai avut aceasta problema acum cateva saptamani dar mi.a trecut cam in doua-trei saptamani. [Am scapat si de bronz si de roseata.], doar ca acum mi-e cam frica ca nu o sa mai scap de bronz(negreala ).

Deci ..cam in cat timp va trece bronzul si roseala? si. ce-as putea face sa treaca cat mai repede si sa arat ca inainte I don't want to see?

2 răspunsuri:
| DieHexe a răspuns:

Nu mai sta la soare si da-te cu crema de dupa plaja :d

| Anacond3 a răspuns:

Da-te cu iaurt. Calmeaza durerea si accelereaza vindecarea.