| RandomPie113 a întrebat:

Astăzi am luat o nota proasta la franceza (4).Dar partea buna este ca nu ne trece notele dar mă simt prost chiar dacă știu asta. Și nu, nu le-am spus părinților și o sa o fac doar atunci când în catalog o sa văd 4 la franceza.
Vreau doar câteva sugestii ca sa nu am starea asta de spirit.

4 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai si eu sunt asa cand iau patru la ceva trebuie sa iei o nota mai mare nu neaparat la materia asta si o sa fie mai bine si parintii nu vor fi asa suparati pe tine, nu e nici o tragedie ca ai luat 4 il poti indrepta.Succes.

| MistretulPufos a răspuns:

Ca sa te simti mai bine ai putea invata la franceza

| RandomPie113 explică:

As putea sa le spun dar nu consider asta deoarece nota nu este trecuta im catalog.

| Relic a răspuns:

Ba nana, ideea e ca trebuie sa le spui alor tai orice. in afara de parinti, nimeni din lumea asta de c***t nu le pasa de tine exceptie facand doar parintii. ca atare, trebuie sa le spui orice ca sa scapi de stres. poti sa le spui ca i-ai dat la un coleg un pumn in cap si ti-a dat profa 4. nu trebuie sa afle ai tai ca esti prost si nu stii franceza. motiveaza-ti nota prin faptul ca ai facut o tampenie si te vor intelege ca si ei au fost copii.
pwwwp din hauai :* :* :*