| GEORGE a întrebat:

astazi mama a varsat putina apa pe telefonul ei si acum ecranul este alb. adica nu e ars dar cand se aprinde ecranul se face alb. ce as putea sa ii fac sa nu trebuiasca sa il duc la reparat. poate stiti voi. telefonul este un nokia, funda.

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Nu, trebuie ori sa-l duci la reparat ori sa cumperi altu nou are desplayu stricat, am patit si eu, costa cam un milion, un milion jumate sa ti-l faci.
In fine, u poti doar sa-i scoti bateria si sa i-o pui la loc, da nu cred ca merge, oricum succes :X funda?big grin