| MissVamp a întrebat:

Asteptati vacanta de vara?

Răspuns Câştigător
| bogdan2091 a răspuns:

Mare dreptate laughing, dar...sa se miste si ea mai cu talent laughing

6 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună.Cred că cu toţii o aşteptăm.

| Iubibilăă a răspuns:

Cine nu asteapta?
Imi este dor de mare.
Locul unde alerg si stropesc oamenii.
Tie nu iti e dor sa alergi prin nisip?
Stiu, sunt nebuuuna.
Pa, pa.

| KateMiddleton a răspuns:

O intrebare mai absurda nu puteai gasi?

| MissVamp explică (pentru KateMiddleton):

Auzi,Kate e problema ta? Iti dau tie socoteala? Nu prea cred. Fugi la William al tau si asteptati vacanta impreuna.Si daca nu iti plac intrebarile mele nu mai raspunde.
Bye!

| maddy673 a răspuns:

Nu,nu o astept...imi place sa merg la scoala, sa fac un catralion de teme, sa ma intalnesc cu postoaca, cu badita..eu "iubesc scoala"... nu vreau sa stau acasa, sa ma distrez, sa ma duc la bazin etc serios mai zupercat? te pup

| sтяăiηυŁ a răspuns:

Da normal laughing cine nu asteapta vacanta de vara?

| bogdan2091 a răspuns (pentru sтяăiηυŁ):

Mare dreptate laughing, dar...sa se miste si ea mai cu talent laughing