| raul230 a întrebat:

Ăștia de la Instagram mi-au dat disable account și când încerc sa dau log in îmi da o eroare ca am încălcat regulile sau ceva de genu și e "disabled". Mi-a zis cineva ca dacă aștept 1 săptămâna o sa îmi dea unban automat, am așteptat 1 săptămâna și totuși nu merge, tot eroarea asta o primesc... ma puteți ajuta va rog?

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Este greu sa intelegi c-ai incalcat regulile platformei? Ai primit, aia e, plangi acum degeaba si astepti ca-i pierdut de tot... asta daca si numai daca nu recurgi la un gest extremist, anume datul in judecata, bineinteles si cu dovezi, altfel nu, este papa iar plansul nu-l va mai aduce inapoi.