| anonim_4396 a întrebat:

Atunci cand intru pe insta imi arata ca anumite peesoane sunt on desi nu sunt, dar asta nu se intampla la toate persoanele doar la anumite persoane. Mai are cineva problema asta sau e cv de la mine? Cum as putea sa rezolv?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, sunt anumite progarme care te tin "on" daca nu dai "log out" din programul sau aplicatia respectiva.
Mai poti ramane on, daca esti logata pe mai multe aparate (PC, tableta, telefon amd), chiar daca iesi de pe unul, pe telefon de exemplu, ramai activa, pana ce iesi cu "log out" si de pe telefon.