| xpbauuxx a întrebat:

Azi ma tund si as vrea sa va intreb ceva. cum ar trebui sa-i zic la frizer sa ma tunda ca atunci cand creste parul sa stea gen justin bieber sau ce ar trebui sa fac? FUNDA ( si fara raspunsuri stupide )

1 răspuns:
| Skyislimit a răspuns:

Pai depinde. Daca are un catalog iti alegi tu de acolo. Daca nu pur si simplu ii descrii : "De din partile astea mai subtire, perciuni ascutiti de aici taiati, creasta. Sau cea mai usoara metoda (parerea mea) e sa gasesti poze cu un tip care are freza (Justin Bieber) daca se poate mai detaliate adica : fata, spate si partile laterale happy Sper ca te-am ajutat. See ya!