| Skilline2012 a întrebat:

Azi vin cu o intrebare foarte dificila:
Voua ce v-ar imbunatati viata de zi cu zi?

Ma refer la ceva tehnologie noua, o inovatie, nu placeri marunte precum o geaca noua big grin Serios, ce v-ar putea voua imbunatati voua viata?

Am postat la categoria asta pentru ca nu aveam idee unde sa postez happy

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Daca as avea 3 milioane de euro sigur mi s-ar imbunatatii viata.

| Nitroblast a răspuns:

Paaaaai...
O combinatie dintr-o masina sport (de preferat japoneza anii 90) si o nava X-wing din SW. Numai ca fara aripile in forma de X, un singur motor cu reactie undeva introdus frumos in partea din spate (ca sa nu arate carpit ca DeLorean-ul din Back To The Future)propulsie vectoriala (pentru parcarea verticala, acum se poate si asa), sa fie rapida dar in acelasi timp sa poti sa faci un drum prin oras suficient de lent incat sa o poata vedea toata lumea cand trece pe deasupra strazii sau poata impresiona fetele din fata liceului. Si sa aiba NEAPARAT un zar legat de oglinda retrovizoare (chiar daca n-ar avea nevoie teoretic de oglinzi)

Aa da, si sa incapa intr-un loc de parcare. Ca sa aiba macar o replica soferul de "asa-ceva" impotriva unui sofer de X6.

| AdelaElena88 a răspuns:

Viata mea ar fi mai buna daca: as stii sa imi organizez timpul mai bine, as invata sa mai spun si NU din cand in cand, daca mi-as controla emotiile, daca m-as putea intoarce pret de cateva zile in timp, cand eram doar un mic copil ce se juca si se uita toata ziua la desene, daca as invata cum sa imi tin respiratia mai mult timp pentru a putea inota cu delfinii, daca as avea o casuta doar a mea intr-un loc ferit de lume, unde sa fiu doar eu si o persoana foarte speciala mie, si daca as putea calatorii fara sa platesc nici macar un banut puppy dog eyes

| aldi43 a răspuns:

Buna, sa va prezint noul chat, European Chat aici puteti pune poze, va puteti cunoaste mai bine,
va puteti juca orice joc doriti, veti avea posibilitatea sa cunoasteti persoane noi si sa socializati cu persoane din alte tari,
daca vrei sa faci parte din grupul European Chat te rugam sa te în scrii în grupul nostru European Chat: https://www.facebook.com/groups/chateuropean/.
Daca vrei sa fie mai multi membri în grup te rugam distribuie grupul nostru pe mai multe grupuri de socializare si asa poate vei fii chiar tu Administratorul grupului