| Robertttttttt a întrebat:

Salut TpU! beau 3 cafele pe zi, am auzit ca, cafeaua dauneaza in exces si chiar si o ceasca de cafea! Vreau sa mi spuneti daca e asa si care sunt consecintele acestui lucru big grin {dau Funda}

Răspuns Câştigător
| ManKind a răspuns:

Cafeaua in exces duce la probleme cardiace, insomnie si ameteli. O cafea pe zi nu face foarte mult rau, dar 3 cafele pe zi este foarte mult.

4 răspunsuri:
| greenabstract a răspuns:

Hello brother laughing!

| alexdarkstar a răspuns:

Dapbig grin...Asa e. Daca bei foarta multa cafea vei avea cu siguranta probleme cu inima

| IDenisa a răspuns:

3 cani de cafea? problemute la capus-or?

| Robertttttttt explică (pentru IDenisa):

Da lalaband incep sa vad fantome dp 3 cani!laughing)