| Anonima163333 a întrebat:

Cam de o luna mi-a scris un baiat cu care am vorbit putin.Acesta mi-a zis ca a avut o iubita, el avand 14 ani, care l-a "inselat", adica a vorbit cu alt baiat si baiatul care mi-as scris(Alex) a lesinat cand a vazut-o cu altul si a ajuns la spital.Mai apoi mi-a trimis o poza cu fata lui...are 1.85 si e gras.Nu il discriminez pentru aspectul lui fizic,dar parea cam nebun,ca sa spun asa.Ce ziceti,sa-i dau block?
Fara jigniri, va rogwinking

6 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Dacă a leșinat doar pentru ca a văzut-o pe iubitasa cu altul, clar ca e nebun laughing nu trebuie sa îl discriminezi pentru ca e plinuț, nu toată lumea e fit cu patratele și mușchi, și în plus doar vorbiți, doar nu îți face curte, nu? Dar dacă vezi ca e cam ciudat dă-i Block ca nu merita.

| Anonima163333 explică (pentru Michaeel):

E cam ciudat si cred ca ii voi da block.
Mersi de raspuns!

| Anonima163333 explică:

Mi-a trimis o poza cu el* scuze

| irina4219 a răspuns:

Mie una nu mi se pare prea ok reacția lui... Daca are 14 ani nu prea are cum sa leșine când o vede pe iubita lui cu altul. Mai întâi asigura-te că e sincer, apoi gândește-te daca sa ii dai block sau nu.

| Mihaela2023 a răspuns:

Mi se pare absurd vrei să ii dai block pentru ca e gras, mai bine îl stergi sau nu îi mai răspunzi dacă ti se pare urat

| Anonima163333 explică (pentru Mihaela2023):

Nu pentru asta vreau sa il sterg, dar pare cam obsedat.