| LordulDani a întrebat:

Cam de vreo doua săptămâni am scaune diferite. Sunt de la normal a ajuns la mai moale și de la mai moale a ajuns moale spre tare dar cu forma neregulata. Astazi de dimineata pe la 3 noaptea m-am dus la toaletă și am făcut un scaun total diferit. Peste câteva ore mai târziu după ce m-am trezit, aveam foarte multe gaze ce mă deranjau la burtă, m-am dus la toaleta si era un pic de apă cu niște particule din scaun.

Voi ce credeți că este?

P.S. Chiar nu vreau pe nimeni sa isi bata joc de intrebare. Este un lucru absolut normal.

2 răspunsuri:
| TreiSurori a răspuns:

Ai grija la regim,ce mananci, la ce esti alergic. Incearca o supa, un ceai, smecta daca ai diaree iar gazele lasa`le sa vina ca sunt bune.
Ai grija la regim, mergi cate 10 min dupa masa ca sa stimulezi colonul.

| LordulDani explică:

Multumesc enorm pentru raspuns.