| JockerStoica a întrebat:

Care stațiune din litoralul românesc vi se pare cea mai bună și care oferă condiții bune de distracție?
Vreau răspunsuri explicite!
Fundă!

Răspuns Câştigător
| sheamussheamus a răspuns:

Eu iti recomand Mamaia. Nu sunt foarte scumpe hotelurile si este o atmosfera ca in Las Vegas. Daca prinzi weekend o sa prinzi si carele alegorice.
Sper ca te-am ajutat! Bafta!

2 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Recomand Vama Veche daca asculti muzica buna si daca esti genul de persoana ''de distractie''. Preturile sunt mici, pub-urile sunt pline tot timpul. Recomand si Costinestiul, e statiunea studenteasca numarul 1. Preturi super mici (gasesti cazare la hoteluri de 3 stele la 60-70 de lei pe persoana pe noapte, iar daca nu ai pretentii ridicate preturile scad corespunzator). White horse e probabil cel mai misto pub din Romania, restaurantul Vraja Marii de langa plaja e o incantare, parcul de distractii e misto, lumea e friendly, statiunea nu doarme nici o secunda. Daca iti doresti o plaja ca in filme, o priveliste incantatoare, relaxare si conditii vestice, atunci recomand Olimpul (il recomand si pentru mini-golf, hehe). Preturile sunt evident mai mari si cluburile nu-s asa grozave, in schimb restaurantele sunt la cele mai inalte standarde iar conditiile in general ireprosabile. Nu recomand Mamaia (e genul de statiune pentru cefe late), sau Eforie Sud (poate dupa 60 de ani). Nu recomand nici Venus, care e o apragina astazi.

| andrada2002andra a răspuns:

Ti-as recomanda Costinestiul...acolo predomina tineretul, sunt o gramada de discoteci si parcul de distractii e super tare! Am fost si anul trecut si merg si anul asta... Apropo, grabeste-te sa gasesti cazare pentru ca deja se cam ocupa locurile!