| YourMistake01 a întrebat:

Cate fete/baieti ati sarutat pana acumhappy

Răspuns Câştigător
| RCristofor a răspuns:

Salut,sunt baiat, sa spun pana la 150 de fete. laughing

| YourMistake01 explică (pentru RCristofor):

Uite si o panglicawinking pentru ca inca mai raspundeti si la intrebari care nu promit 'ceva' - am dat-o cui avea mai putinetongue Multumesc!happy

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu multi, doar cine a meritat...

| Doηηa a răspuns:

Nici unul.winking

| Dariusuu a răspuns:

2,3 si chiar meritau asta.

E aiurea sa vezi cum se lauda alti. Daca te uiti bine observi raspunsuri si la intrebarea ta.

O zi frumoasa iti doresc.

| RCristofor a răspuns (pentru Dariusuu):

ButterflyFreeStyle nu este o lauda, nu am 15 ani ca sa spun 10, ca doar atat am apucat, am o varsta la care altii probabil au intrecut acest numar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut sunt fata si nu am sarutat pe nimeni

| mariukka a răspuns:

2 baetzi big grin

| Horia1313 a răspuns:

Salut,nu am cum sa numar asa ceva, probabil zeci..si poate ajung si la o suta.

| consilierultau001 a răspuns:

Putine, este bine sa nu ai experienta in domeniu decat cu partenera ta

| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Nici unul...

| firefox6 a răspuns:

Sunt fata. fete-0, baieti... 193730 x 0... :-( :-) Sunt la mijlocul generalei de abia;-)

| Less_Ray_1990 a răspuns:

Sunt baiat deci 0 baieti iar fete cum mai scrie nu vreau sa ma laud poate vreo 4 5

| LeMoN19 a răspuns:

Ramane secret. happy