| alexandrutoxic a întrebat:

Salut TPU! Ce ar trebui să fac ca colegii mei să nu mă mai ia la mișto? Sunt în clasa a x a si nu prea știu cum merg lucrurile

Răspuns Câştigător
| AnDrEi12365 a răspuns:

Incearca sa iti gasesti un anturaj din clasa, daca nu. din liceu, nu sta singur, si nu le da impresia ca esti vreun fraierhappy, sau incearca sa comunici cu ei, incearca sa faci mai multe glume (de bun simt bineinteleslaughing, stai cu fete. Comunicarea in general este cheia pentru orice. Bafta

2 răspunsuri:
| RalucaRalu2 a răspuns:

Să îi ignori. Si eventual sa ii reclami la diriginte sau la director. Cu media scăzută nu cred ca le mai arde să te ia la "mișto ".

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă colegii te iau la mișșto, rezultă că ești o persoană importantă pentru ei. Ești în centrul atenției. Așa că, să îi lași, dar învață să nu îți pese.