| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou as putea să-i fac unei colege de clasa (a 11-a)? Deoarece vine Crăciunul și am ne-am hotărât sa ne facem cadouri.
FUNDĂ!

2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Depinde de bugetul de care dispui.
As merge mai mult pe ceva simbolic, nu m-as arunca la chestii de valoare fiindca nu cred ca va aprecia efortul tau.
Floriile, urusletii, o cana personalizata, incearca la mine a tinut mereu.

| ovidiu123432 a răspuns:

Aici cred ca tu ar trebui sa-i faci un cadou deoarece tu o cunostii stii ce tip de persoana e, ce preferinte are sau ce tip de cadouri crezi ca-i plac.