| JockerStoica a întrebat:

Ce e mai dragut sa ii iau unei fete de ziua ei, un buchet de trandafiri sau doar un singur trandafir?
Cum este mai bine?
Si daca buchet cam cati trandafiri sa fie in el?
Funda vreau sa vad parerile voastre!

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buchet, minim 5. Restul depinde si de relatia ta cu ea

| whatevernvm a răspuns:

Depinde de relatia pe care o ai cu ea. Daca sunteti impreuna ii poti lua un buchet. Daca sunteti doar prieteni eu as prefera alte flori ca sa nu se interpeteze altceva

| Bondarel99 a răspuns:

Dacă te invita la ziua ei poți lua pe lângă cadou și un trandafir, nu neaparat un buchet.
Dacă florile sunt singurul cadou, atunci da, un buchet mai stufos.

| Caro34 a răspuns:

După părerea mea cea mai super floare de oferit este o orhidee cu ghiveci: e usor de întreținut, arată cool, e in multe culori, o păstrează ani de-a lungul si florile ei dureaza multe luni! Trandafirii sunt OK 3 - 4 zile, apoi poti pastra unul sa se usuce insa nu mai are același efect! Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un buchet frumos de trandafiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un singur trandafir.Nu mai are farmec daca sunt mai mulți.

| JockerStoica explică (pentru anonim_4396):

De ce nu mai are farmec daca sunt mai multi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru JockerStoica):

Pentru mine n-ar mai avea.Prea mult din ceva bun strica.

| Victor453 a răspuns:

Ea mai bine un cadou, trandafirii ofilesc, dar cadoul ramane!

Răspuns utilizator avertizat