| Mihaiflorin14327 a întrebat:

Salut TPU! Ce fraze stiti sa imi zic in fiecare dimineata in fata oglinzii ca sa am incredere in mine, sa scap de timiditate, sa ma accept asa cum sunt etc sau sa scap de o truma? Stiti un site unde pot gasi sau orice?

Răspuns Câştigător
| AndrElle a răspuns:

Sunt o persoana puternica.
Sunt o persoana încrezătoare.
Am încredere în mine.
Astăzi gândesc pozitiv.
Sunt un om optimist. Și încearcă să îți spui aceste fraze in fiecare zi. E optimism, gandire pozitiva. Spune-le mintii zi de zi. Spune-ți ție.

1 răspuns:
| Mihaiflorin14327 explică:

Da,sunt un fatalău si vreau sa ma schimb! Daca nu poti sa ajuți nu mai comenta