| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Ce inseamna cand o fata nu se uita la tine cand vorbeste cu tine? Gen vorbeste cu mine, zambeste, dar nu se uita la mine. Nu ne-am vazut de prin luna iulie, iar saptamana trecuta ne-am revazut. Lămuriți-ma si pe mine, ofer funda

Răspuns Câştigător
| laurentiutirei a răspuns:

Salu.
Este timida nu te poate privi in ochii pentru ca probabil te place mult si contactul visual o face sa fie timida si sa aiba emoti si incearca sa evite asta.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este sinceră in ceea ce spune.

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt 2 feluri de persoane care evita sa ti se uite in ochi, cand vorbesc cu tine: mincinosi sau care au ceva de ascuns si cei care nu te plac.
Cum nu cunosc fata respectiva, nu pot sa-ti spun cu exactitate, cum este ea.

| Andreeush a răspuns:

Poate e timidă fata.

| Kindal38 a răspuns:

Ori se gândește la altceva ori te place foarte tare si se pierde, se emoționează.