| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios a întrebat:

ce-mi sugerati?
Un scaun de gaming sau de birou/directorial?
Stau de obicei mult la pc si am un scaun care-mi rupe spatele.
Daca e sa fie de gaming, care ar fi si bun si ieftin 300-400RON (directorial am gasit)

Răspuns Câştigător
| NikFlorian a răspuns:

Depinde de personalitatea şi de bugetul tău financiar, poate îţi place să te joci pe PC şi preferi un scaun cu mai multă tehnologie poţi să îl iei pe cel de gaming, iar dacă stai la calculator şi lucrezi îţi recomand scaunul directorial care nu are atâtea utilităţi dar este la fel de comod şi mult mai ieftin decât un scaun de gaming.

2 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Mai bine strange-ti de o masina de spalat de gaming. Sau o periuta de dinti de gaming, e foarte rentabil.
Ia directorial, cele "de gaming " sunt o prostie, sa mai traga bani de la copii.

| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios explică:

Aveam impresia ca scaunele de gaming (nu cu boxe etc, cele normale doar ca in stil racing si pernute etc) sunt mai comode si ma ajuta cu spatele cand stau mai mult la calculator. Voi lua unul directorial.