| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre cei din 5gang sau Abi "talent", specimene care au ajuns foarte populare printre tinerii din ziua de azi?
Uneori incerc sa le explic colegilor ca nu dau 2 bani pe "muzica" acelor copii, momente in care sunt privita urat pentru ca multi ii adora. Voi ce credeti?

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In astfel de situatii NU te apuci sa te certi sau sa polemizezi pe o astfel de tema care tine de fapt de simple pareri de moment de conjunctura. Trebuie sa accepti compromisul fiindca nimeni NU detine adevarul suprem. Sanatate!

| RainmakerX a răspuns:

Invata si gaseste persoane ca tine laughing
Am multi prieteni si nimeni nu asculta 5gang, daca ar fi sa ascultam muzica noastra nu i-ai gasi prin vreun playlist.

Totusi, la ultima petrecere stiu ca am facut mult misto de Focuri, unii mimau melodia si chiar am ras chiar daca nu ascultam asa ceva de obicei.

Ideea e ca daca ai prieteni langa tine pana si trinitas poate sa fie amuzant rolling on the floor

Din partea mea pot sa asculte orice atata timp cat nu folosesc cuvinte obscene.

| SG1995 a răspuns:

Nu știu care îs mai retarzi, "artiști" sau fanii lor?

| anonim_4396 explică (pentru SG1995):

Fanii rolling on the floor

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Geniali.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Niste retardati. Probabil si tu esti inconjurata de retardati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ești open minded

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa inteleg ca tu esti de acord cu asa "muzica"?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nişte boschetari cu aere şi fiţe de Lil Pump şi Logan Paul. Nu au voce nici auz, urlă nişte versuri dea p##a. Ţiganul ăla râzgâiat e urât ca dracu, nu are nici un gram de creier. Mai pe scurt nişte băieţaşi alintaţi pe banii lui mami şi tati. Când îl aud pe rârâitul ăla de şeli îmi vine să-mi dau un face palm. Acuş o să se gîsească pe aici nişte fănuţi care o să-i lingă-n c#r. Mai pe scurt, dacă nu existau Statele Unite, nu existau nici aceşti papă lapte de unde să copieze.