| CosminC86 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care isi baga belciug(piercing) in nas sau in buric?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Haha belciug. bine punctat.

Ala in buric mai merge, da sa vad una cu asa ceva in limba nu as sarutao. Mi se pare gretos sa ai gauri prin limba. se aduna mancare pe acolo...

15 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Pentru ele reprezinta o moda si cred ca asa sunt mai cool si mai interesante fata de altele care nu au.Sunt adolescente in mare parte, asta e mentalitatea lor.
Pentru mine nu reprezinta nici o relevanta faptul ca ele vor sa iasa in evidenta.
In concluzie, nu am nici o parere de rau sau de bine, reprezinta ceva nesemnificativ!

| ComatoseWine a răspuns:

Dar de ce sa nu isi bage daca lor le place?! Plus ca arata binelaughing

Răspuns utilizator avertizat
| AlleSss a răspuns:

Pai. Fiecare cu personalitatea ei, insa eu una nu cred ca este foarte "dragut"
[Sa nu incep cu jigniri]
Sincer, nu am o parere prea draguta despre acele fetebig grin
Bafta!

| AliveOne a răspuns:

Belciug lol parerea mea e ca o sa fie taiate de craciun laughing numai porci au belciug iar saraci sunt sacrificati pe nedreptlaughing

| Indestructible a răspuns:

Mă interesează caracterul lor, nu piercing-urile pe care le au în nas și-n buric.

| Forev3rAlone a răspuns:

Ca si fata, nu mi-ar placea sa imi fac un piercing.Indiferent unde.
Si in plus, nu orice fata si-ar pune un piercing.Depinde si de caracterul lor.
Si daca o iubiesti, o iubiesti si cu, si fara!winking

| wj a răspuns:

Belciug..piercing..defapt se numeste cercel, sau bijuterie. Piercing e actiunea de gaurire..Si fiecare cu parerea lui, dar mie imi plac.

| CosminC86 explică (pentru wj):

Asta e si ideea pretene... sa-ti spui parerea

| dotthem a răspuns (pentru CosminC86):

Plin de silinita, pe cele cu piercing in gura... Le astept in colt de strada cu magneti in p*** big grin Pentru ce isi baga asa ceva? Sa suga capu p*** mai bine? Cred ca DA...

| Adelina004 a răspuns:

Gusturile nu se discuta, insa nu tuturor le sta bine.Acum depinde tongue

| EmoRock a răspuns:

Nu mai judecti oamenii dupa percing sau dupa alte trasaturi. Daca asa le place asta-i viata si eu am percing in limba si ce daca ma face sa art mai rebela.

| OanaMeow a răspuns:

Îmi plac. Le reprezintă personalitatea, Şi eu vreau să îmi pun, pentru că mă reprezintă total. cred că îmi pun în buric şi în limbă

| Loser8299 a răspuns (pentru OanaMeow):

Amuzant...Te reprezinta sa fi "gaurita"? Adica esti postita de toata lumea sau cum?

| dotthem a răspuns:

Plin de silinita, pe cele cu piercing in gura... Le astept in colt de strada cu magneti in p*** big grin Pentru ce isi baga asa ceva? Sa s**a capu p*** mai bine? Cred ca DA...