| AnonymousSSR a întrebat:

ce parere aveti despre statiunea Mangalia, cum e plaja? Asta ma intereseaza in principiu....restul vad eu acolo!

Răspuns Câştigător
| Iwliaaa a răspuns:

Mangalia nu este stațiune ci oraș, plaja este micuță dar ok, cu pietre la mal „ca în filme". Prețurile sunt mai mici ca în stațiuni, Profi-ul este aproape de centru și este non-stop, multe terase, pizzeri și așa mai departe.

1 răspuns:
| KittyErza a răspuns:

Eu locuiesc aproape de Mangalia si mi se pare ok, nu am nicio nemulțumire