| IonitaDaria a întrebat:

ce sanse sunt sa se indragosteasca cineva de mine pe Instagram daca am cea mai frumos poza de profil? Spun asta pentru ca de cand mi-am facut Instagram toata lumea a inceput sa imi dea follow incontinuu si mai multi baieti, am doar cont nu am nici o postare, 68 de urmaritori si 244 de urmariri care i-am dat si eu lor, iar le-am scris si cateva comentarii la postarile lor si like, nu stiu ce sa zic... exista vreo sansa ca cineva din urmaritorii mei(baieti) sa ma placa? Dau funda

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred, doarece like-urile se dau asa cum ai facut-o si tu la cei 244... fara sa-ti pese cine sunt si ce hram poarta.
Ideal este sa-ti cauti un baitel la scoala, nu pe Instagram, ca pe acolo mai sunt si pedofili si nu vrei sa ai de aface cu ei.