| consiliera a întrebat:

Ce se poate face cu funditele si cu punctele? Folosesc la ceva?

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Buna din nou! Nu te clasifici nicaieri, si nu aduc vreun folos material, premiu, etc. Cum am mai spus, folosesc la urcarea ta in clasamentul TPU, comunitatea: http://www.tpu.ro/useri.

3 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Buna! Funditele si punctele folosesc la satisfactia ta personala, stiind ca ai fost de folos cuiva. Deasemenea punctele te urca in clasamentul TPU. happy

| Neimportant a răspuns:

Bună!
Funda înseamnă un fel de mulţumesc, în felu ăsta îi mulţumeşti celui care ţi-a răspuns la întrebare. Punctele semnifică activitatea ta pe TPU. Cu fundele, punctele, voturile poţi ajunge expert TPU

| consiliera explică:

La ce folosesc? Te clasifici la ceva? Ai vreun merit?