| JockerStoica a întrebat:

Ce smartphone imi recomandati Pana in 1000 lei maxim.

FUNDA!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CosminC86 a răspuns:

Deci, poti achizitiona Samsung Galaxy mini 2 NOU la doar 562 lei la orice magazin. Ai aici toate specificatiile http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_2_s6500-3883.php
Si eu detin acest telefon si este perfect, merge GTA 3 jocul exact ca pe PC, Temple Run la cerinte maxime. Am instalat si android 4.1 JellyBean pe el. Merita toti banii. Telefonasul asta care costa 562 lei, dupa mine ar fi trebuit evaluat cam la 1500. Eu am avut la viata mea foarte multe telefoane, dar asta se ridica la asteptari mult prea mari pentru pretul lui. In fine acum e alegerea ta, dar daca vei alege telefonul asta te asigur ca nu vei regreta.

| PanaceuUniversal a răspuns:

Galaxy S2

| CosminC86 a răspuns (pentru PanaceuUniversal):

Galaxy S2 este peste 1000 RON.
Iti recomand Samsung Galaxy mini 2, merita toti banii.

| JockerStoica explică (pentru CosminC86):

Dar de LG Optimus l9 ce parere ai?

| PanaceuUniversal a răspuns (pentru CosminC86):

Am vandut anul trecut GS2 cu 1150, sigur gasesti cu 1000 la mana a doua!
Desigur si SG Mini 2 e ok, si e mai ieftin! Eu am prima varianta de mini si sunt foarte multumit!