| Eressme a întrebat:

cine imi spune si mie ce cadou as putea sa ii fac surorii mele la ziua ei de nastere, inplineste 22 de ani, chiar habar nu am, ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| MarineM1 a răspuns:

Scoate o poza cu voi doua si inrameaz-o, este un cadou foarte apreciat de toata lumea, fara exceptii :* + un ceas \ o bluza \ o geanta \ ceva de argint! Succes in gasirea cadoului si La multi ani, sa te bucuri de ea

3 răspunsuri:
| Roxaname a răspuns:

Buna pai daca are 22 de ani ai putea sa-i cumperi un lantic sau o bratara sa fie din aur sau ai putea sa-i cumperi un ceas sau ceva de genul succes!happy

| ingerasfitos a răspuns:

Buna eu zic sa ii cumperi o trusa mare de machiaje cu tot cu gloss, ruj fetele adora asta sau un set de cercei cu lantic, bratara si inel depinde ce ii place ei de aur sau de argint depinde si de cati bani ai poti sa ii cumperi si o bluzita sau cv de genu intreaba si pe o prietena de a iei sau pe maicata poate iti da idei mai bunewinking

| dapz0r a răspuns:

O trusa de machiaj, o bluza, o rochie, ceas, bratara, lant, un ursulet mare, o geanta, placa/ondulator de par. Si multe altele.e fata ai de unde sa alegi laughing