| Blink182 a întrebat:

cine stie vreun program care sa modifice video? in afara de Movie Maker ..si Vegas studio.Si daca puteti si un link de download ar fi binewinking
Dau Funa+vot!

Răspuns Câştigător
| muffinfactory a răspuns:

AVS video editor
SuperDVD video editor
Astea sunt mai usoare... Sony Vegas este de profesionistihappy

1 răspuns:
| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Xilisoft Video Converter Ultimate 7(ai in el tot tacamul) este pentru schimbarea formatului video si este foarte bunhappy
il downloadezi de pe internet si se gaseste usor stai linistit, eu initial am vrut sa-ti dau cu tot cu link si iti spuneam si cu ce sa il iei dar astia de pe TPU sunt ca stricti cu "nu este permisa incurajarea pirateriei" laughing pentru ca atunci cand downloadezi free depe un site se numeste piraterie scuze ca nu te-am putut ajuta mai multsad