| BlueSquare a întrebat:

Cum a fost primul sarut? Unde s-a intamplat? Cum s-a intamplat si la cati ani? Dau funda pentru cel mai frumos raspuns! happy

Răspuns Câştigător
| HinataYuno a răspuns:

Primul meu sarut(adevarat) a fost la sat, in fata casei cu un tip Razvan, mie imi placea de el, el isi batea joc, dar sarutul a fost minunat, m-au cuprins toti fiori. Era seara, stelele pe cer, eu in bratele lui, a fost minunat.

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Primul sarut l-am avut la 18 ani, intr-o dimineata cand mergeam la scoala cu o fata.

| Pisiiiii a răspuns:

Primul meu sarut, a fost la 13 ani intr-o iarna, jucam provocari, si a fost scarbos, si prea umed laughing)))) iex

| Pricked a răspuns:

Cred că am spus asta de zeci de ori pe TPU.
Primul meu sărut a fost cu Robb, în Winterfell. Dumnezeu să-l odihnească!

| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.
Primul meu sarut a fost foarte romantic sa zic asa love struck, s-a intamplat intr-un parculet din orasul meu cu o fata pe nume Bianca care o iubeam foarte mult, eu aveam 14 ani iar ea avea 13 love struck, mi-a placut foarte mult.winking